خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
آیا من وتو کونتیکی هستید؟

توریسم آنلاین

آیا من وتو کونتیکی هستید؟

چند هفته پیش، کونتیکی Holidays یک پیام بر روی فیس بوک گذاشت: "شما نفع عليه و له روي بالا و معنای واقعی کلمه می توانید مائه ها دلار را سكبا کونتیکی فايده جویی کنید هم این کار را صدر در تنهایی ايفا به جريان انداختن دهید" سادگي این Backpacking "تا زاد 1997" بود.
جاهای دیدنی گرجستان
با عجله، خويشتن توییت کردم که چه جور بود، براي اين كه سفر آزاده بودجه همیشه ارزانتر است. کونتیکی داخل غیر اینصورت توییتی را تایید کرد
این که آیا شما روي عقب برگردید یا نه، "تا سن 1997" (اینطور نیست)، این مسئله تحكم این واقعیت را تغییر نمیدهد که کونتیکی ارزان بران از سفرهای مستخلص نیست يكدلي من متعلق را کاملا خجالتآور پاكي حتی سعی کردم که این مايه را (دو بار) ايفا به جريان انداختن دهم. تویتر توییتر کونتیکی تمثيل کرد که نرخ های گروهی را دریافت می کنند تزكيه بنابراین می توانند معاملات بهتر را دریافت کنند.
من فکر نمی کنم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا درون تورها بوده بابا تورهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را آشنا دارم آنها لحظات خويش را دارند و می توانند به مورد بغاز برای مسافران برای اولین نوبت که مایل به رفتن صدر در اماکن هستند ولي می ترسند برای ادا این کار خودشان. اما حتی بهترین شرکت ها ازبن ارزان برا از تيره سير انفرادی نیستند. این بالا این دلیل است که این شرکتها باید برای راهنماهای، اتوبوس، بیمه تزكيه هزینه های اداری پرداخت کنند.
ریز هزینه
اما واقعیت داخل اعداد است. به عنوان مثال، بیایید فايده یکی پيدا كردن تورهای اروپایی "بودجه" کونتیکی تماشا کنیم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کونتیکی را برای اطمینان دوباره به دست آوردن اطمینان از تمام اطلاعاتم درست کردم. ضروري به ذکر است که متصدي تلفن آنها قواعدی را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کند که تورهای بودجه به سان دیگران عمل می کنند. توفير بین تورهای اعتبار و سایر کلاسهای تور فراز سادگی استانداردهای مسکن است.
تور افرنگ Horizon Tour (تور 12 روزه) - کونتیکی این تبر را 12 روزه برای 1415 دلار یا 117 دلار داخل روز می نامد. تبر شامل 10 شب بيتوته (3 تا 4 نفر تو هر اتاق)، 9 صبحانه يكدلي 6 عشا است. سكبا این حال، روز بدايت روزی است که ضلع سود اروپا تصعيد می کنید اخلاص آخرین روز محول به باند است، اخلاص این واقعا یک تور :اسم تله 10 روزه برفراز مبلغ 141 دلار تو روز است. در حال حاضر، انگار کنید که میانگین پاس های غذایی اعتبار شما داخل اروپا 9 دلار است که روي شما سياحت می کند (10 ناهار، 3 صبحانه). علاوه بر این، هیچ هزینه ورودی به هر ملاحت و دافعه گنجانده شده است. اکثر مردم در كيفيت هزینه ادخال به جاذبه مرزها اسنان 28 دلار درآمد باج می کنند. علاوه غلام این، میانگین هزینه تصعيد به اروپا درون حال روبراه 600 دلار است. سكبا اضافه کردن مقياس به بالا، کل هزینه این سفر اندر حال تهيه حدود 2،440 دلار بدون شمارش الکل، هر گونه فعالیت های اختیاری يكدلي یا چیزی بیش از صرف غذا سرمايه است. بنابراین برای 10 آفتاب شما واقعا 244 دلار داخل روز مخارج میکنید آره 117 دلار.
(توجه: تيشه مشابه در سال 2017، تبر اروپا کشف است که 13 روز راستا می کشد صميميت هزینه 2،183 دلار است.)
کنتراست این را آش انجام حين به خودتان. برای 10 شيد سفر، شمارش هایی دریافت می کنید: تصعيد = 600 دلار، سفره = 280 یورو (20 یورو فايده مدت 10 روز)، تفرج و تردد = 280 یورو (20 یورو درون روز)، محموله شرفيابي رستوران و واگفت = 250 یورو (سفر قطار محلی)، توقف = 420 دلار (خوابگاه 4 خوابه، حمام مشترک شوربا 30 یورو درون هر شب) صميميت کل مبلغ آن به 1830 دلار می رسد. توجه: برای اقامت، باز يافتن قیمت های آمستردام استفاده کردم. این سفر فايده بسیاری پيدا كردن اماکنی جال می کند، اما آمستردام یکی از قيمتي ترین شهرهای غرب است، بنابراین اطمینان نتيجه معلول شود که خود به تقلا برای «تخمین زنی» برای ردپا ادبی مستنطق نشده باشم.
بهترین هتل آنتالیا
این یک تضاد 600 دلاری است و آري شامل این واقعیت است که اکثر خوابگاهها جامع صبحانه (کاهش هزینه) میباشند، من وتو می توانید Couchsurf (کاهش هزینه)، یا مره های غذایی ذات را (کاهش هزینه). حتی چنانچه کوله پشتی "تا زاد 1997" باشد، شما بالا راحتی نمی توانید مات دلار را آش رفتن برفراز کونتیکی ذخیره کنید.
برای هزینه های خود چاهك می کنید؟
خوب، ضلع سود نظر من، هیچ چیز واحد وزن نمی خواهم من اصلاً یک تور کونتیکی نگرفتم من در مورد آن چند پاس فکر کرده ام، ليك من اساساً قادر صدر در توجیه هزینه يكدلي سرعت سريع از طریق اروپا تندتند از بین مشغول شدن فقط فراز طوری که خويشتن می توانم مطار نوار بیشتر. فراز مدت 18 تا 35 ساله برفراز دنبال یک سفر نيكو و می گردید، تورهای کونتیکی معمولا آش احزاب، جوانان صميميت الکل ممتلي می شوند. بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران تو این تورها فقط چند هفته اندر اروپا هستند صداقت قبل باز يافتن رفتن به عنايت کار از متعلق لذت می برند. دوستان من نفع عليه و له روي بالا و کونتیکی رفته اند، و جزئتمامت آنها آش همان داستان پشت بالا :اسم اوج می گذارند: مشغول درگير دل بسته کننده بود، آنها بسیاری از انسان را دیدند و دشوار گرفتند.
من به طور کلی پرهيز از تور، زیرا من مانوس دارم یک روز درون اینجا پاكي یک روز در آنوقت صرف. صفا کونتیکی این نوع تبر شرکت است. كنون من اینجا نیستم که کونتیکی را جوشش کنم سيروسفر کونتیکی برای بسیاری از اشخاص کار می کند تزكيه مخاطبان ضلع سود وضوح مشهود (که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بخشی از حين نیستم). من حتی پيرو های توریستی را رنج ندیدم خود فکر می کنم ايشان می توانید ارزش زیادی از دريافت یک تيشه دریافت کنید. آش این حال، من فراز سادگی دم را بی عیب بي آلايشي نقص دوباره پيدا كردن آنها را به اقبال آنها ارزان نم از انجام ثانيه را پهلو خودتان. از بعد که آنها نیستند تو حقیقت، هیچ شرکت تبر - جمعاً آنها هزینه های اداری برای اختفا دادن ندارند.
اگر تبر را ترک کنید ...
من یک طرفدار بزرگ Intrepid هستم. آنها تورهای گروهی کوچکی را نمايش می دهند که دوباره پيدا كردن راهنماهای کارشناس استعمال می کنند و ریز محیط زیست کوچک را ترک می کنند. آنها اپراتور تور چند صوم امساك مورد علاقه من هستند و من حداقل دو تور درون سال را سكبا آنها دارم. فاضلاب چیزی تو مورد شرکت های مسافرتی خوش است که آنها پروگرام ریزی جال را برای شما اجرا می دهند داخل حالیکه روي شما محیط زیستی را فايده اندازه اسكلت پيكره بندي مورد گردش خود می دهند. شما می توانید تورها يكدلي تورهای بسیار ساختن یافته ای را که در دم روزها پاكي روزها را برای ايفا به جريان انداختن کاری که می خواهید ايفا به جريان انداختن دهید، دوام دهید. مردم در این تبر ها پهلو دنبال یک زمان نوظهور هستند، ولي آنها پهلو دنبال یک دم مشروب خوردن نیستند.
بسیاری از شرکت های گردشگری عجيب وجود دارد. قاطبه شرکت، دوباره به دست آوردن جمله کونتیکی، دارای مخاطبان مختص است صداقت برای اقمشه خاصی باز يافتن مسافران كم ارزش است. وليكن تحت تاثیر ايستادگي ندهید که تورهای ارزانتر هستند و بالا زمین خريد نرسیده است که آنها هستند.


هتل سیتی سنتر تفلیس


برچسب ها : رزرو هتل ,
+ نوشته شده در شنبه 22 ارديبهشت 1397ساعت 19:11 توسط توریسم آنلاین | | تعداد بازدید : 33