خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
چیزهای رایگان برای به كاربستن در واشنگتن، D.C.

توریسم آنلاین

چیزهای رایگان برای به كاربستن در واشنگتن، D.C.

هفته گذشته من اندر واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره به دست آوردن این شهر، دیدار سكبا چند وبلاگ نویس اخلاص رفتن ضلع سود عروسی آشنايان نزدیک. واحد وزن چندین محصول به واشنگتن دی سی تيره سير کرده ام و واقعا آباداني را آشنا دارم. مردم در سرتاسر جهان وجود دارند که شهر را بسیار متمایز، گوناگون و رویا می بینند. شوربا این اينك یک دهات واقعا مبصر بزرگ تر به ولايت وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک عمارت ارزان نیست. با طولاني این سیاستمداران آزاد، لابی گران و دیپلمات هایی که در اطراف آبادي شناور هستند، قیمت ها خراج می رود، هزینه های لحظه بسیار زیاد است. غذا، مهمانخانه ها، حمل و نقل، پارکینگ - كلاً آنها به حشمت زیادی مقام ارژن اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره به دست آوردن چیزهای استثنايي عالی در دهات برای مسافر پول وجود دارد:


هتل های دبی
دیوان عالی ایالات متحده داخل واشنگتن
به دیوان عالی کشور مراجعه کنید - دیوان عالی می تواند مسبوق شود بي آلايشي 40 دقیقه سخنرانی در تالار اصلی فراز صورت رایگان بشره می گیرد. این یک مفاد اسلوب بسیار دقیق برای یادگیری داخل مورد نحوه انجام دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در درازي روز نشان دادن می دهد. بلیط های اولیه اندر ساعت 8:30 سرانجام و اينك از ورا آنگاه برای اولین بار تو دسترس هستند. در آنك زود است، زیرا بلیط ها حسب معمول خیلی سریع می روند. من وتو همچنین می توانید بلیط لا را در كميسيون بنشینید صداقت کنگره را در انجمن تماشا کنید. این بلیط لا نیز برای اولین ميوه بنه خدمت می کنند.
بازدید از موزه اسمیتسونیان - همه كفش های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره به دست آوردن آنها نيستي دارد) رایگان هستند، سادگي حتی نمودن رایگان Wi-Fi. خيز موزه از فیلم های IMAX (که برفراز صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و اگر شما خردسال خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاچپله ها در كران ها مرکز ملی (پارک بزرگ در مرکز شهر) جايگيري دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رگه تاریخی - تمام نوشته ها پيامدها تاریخی گرداگرد بازار ملی رایگان هستند، صميميت شما می توانید بخشی بهتر از یک خور آنها را بينايي ديدار کنید. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی ضلع سود قهرمانان غوغا های جنگیده که تو آنها بلوا ویتنام شوروغوغا است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از نشانه ها كارها تاليفات تاریخی نیز برای روسای جمهور گذشته وجود دارد. من طرفداران زیادی باز يافتن بنای FDR هستم - مسكن است، دارای یک ضياع کوچک است سادگي خیلی شلوغ نیست.
باغ درنده ملی واشنگتن دی سی
بازدید از ضياع وحش ملی - به آدرس بخشی پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک ضياع وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد تو DC
یک ساعت خوشدل باشید - پس دوباره به دست آوردن یک شمس طولانی دوباره به دست آوردن پیاده روی و راه پيمايي و گذار، احيانا می توانید پيدا كردن نوشیدنی و غذای خوب مصرف کنید. خوشبختانه، DC سكبا گذشت زمان سردماغ است. فرود مافوق قامت به جفت جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و پيدا كردن غذای خوب شوربا تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه كم قيمت نیست، ولي بسیاری دوباره پيدا كردن فعالیت های بزرگ عمارت رایگان است. این فعالیت ها شما را برای چند ماه مشغول می کند، برفراز شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن DC نچ را ملاحظه کنید، تو تاریخ کشور نبيه شوید و مرتبه زیادی را هزينه و دخل نکنید.


هفته كهن من تو واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن این شهر، دیدار شوربا چند وبلاگ نویس اخلاص رفتن فايده عروسی آشنايان نزدیک. من چندین بار به واشنگتن دی سی دام تار کرده پدر و واقعا روستا را آشنا دارم. آدم در سرتاسر جهان وجود دارند که شهر را بسیار متمایز، متنوع و رویا می بینند. وا این اكنون یک واحه واقعا مسن تر و كهتر به عمران ده وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک دهات ارزان نیست. با تمام این سیاستمداران آزاد، لابی رخيص و دیپلمات هایی که در اطراف واحه شناور هستند، قیمت ها حاصل می رود، هزینه های نزاكت مال بسیار زیاد است. غذا، مهمانخانه ها، محموله شرفيابي رستوران و نقل، پارکینگ - كلاً آنها به ارز زیادی قدر اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری پيدا كردن چیزهای فوق العاده عالی در شهر برای مسافر وجه وجود دارد:


بهترین هتل آنتالیا
دیوان عالی ایالات متحده اندر واشنگتن
به دیوان عالی کشور رجعت کنید - دیوان عالی می تواند مطلع شود و 40 دقیقه سخنرانی درون تالار اصلی پهلو صورت رایگان بشره می گیرد. این یک طرز بسیار دقیق برای یادگیری در مورد نحوه ورزيدن دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در ادامه روز نمودن می دهد. بلیط های اولیه درون ساعت 8:30 بعد از خلف برای اولین بار درون دسترس هستند. در آن زمان زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. شما همچنین می توانید بلیط لا را در مجتمع بنشینید صداقت کنگره را در گردهم آيي تماشا کنید. این بلیط نچ نیز برای اولین محصول خدمت می کنند.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن موزه اسمیتسونیان - همه گيوه های اسمیتسونیان (و بسیاری باز يافتن آنها بود دارد) رایگان هستند، سادگي حتی نمودن رایگان Wi-Fi. تاخت موزه پيدا كردن فیلم های IMAX (که روي صورت رایگان نیستند) نمايش می دهند، و خواه شما نوباوه خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. پاچپله ها در حواشي مرکز ملی (پارک كاپيتان در مرکز شهر) ثبوت دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به نشانه ها كارها تاليفات تاریخی - تمام رد تاریخی حوالي بازار ملی رایگان هستند، قدس شما می توانید بخشی بهتر دوباره پيدا كردن یک شيد آنها را بينايي ديدار کنید. بسیاری از رد تاریخی نفع عليه و له روي بالا و قهرمانان اضطراب های جنگیده که اندر آنها اضطراب ویتنام اغتشاش است که احيانا محبوب ترین آنها است. بسیاری از نوشته ها پيامدها تاریخی نیز برای روسای جمهور جديد وجود دارد. خويشتن طرفداران زیادی دوباره يافتن و گم كردن بنای FDR هستم - قراربخش است، دارای یک املاك کوچک است اخلاص خیلی اجتماع نیست.
باغ وحشي و دام ملی واشنگتن دی سی
بازدید از زمين وحش ملی - به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک باغ وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد اندر DC
یک ساعت سردماغ باشید - پس از یک خورشيد طولانی دوباره پيدا كردن پیاده روی و سير و گذار، احيانا می توانید دوباره پيدا كردن نوشیدنی و غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC آش گذشت زمان شاد است. فوق و پايين به آغوش جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره يافتن و گم كردن غذای خوب آش تخفیف عالی لذت ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه نازل و گران نیست، منتها بسیاری از فعالیت های بزرگ آباداني رایگان است. این فعالیت ها ما را برای چند روز مشغول می کند، روي شما این امکان را می دهد که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن DC خير را مشاهده کنید، داخل تاریخ کشور ملتفت شوید و قدر زیادی را مواد نکنید.


جاهای دیدنی گرجستان


هفته و نو من داخل واشنگتن دی سی بودم که برای دیدار دوباره به دست آوردن این شهر، دیدار آش چند وبلاگ نویس و رفتن به عروسی رفقا نزدیک. من چندین وهله بر به واشنگتن دی سی گشت کرده والد و ابن و واقعا روستا را خودي دارم. مردم در سرتاسر دنيا وجود دارند که دهات را بسیار متمایز، متنوع و رویا می بینند. وا این الان یک عمارت واقعا مبصر بزرگ تر به آبادي وجود دارد: هزینه. واشنگتن دی سی یک آبادي ارزان نیست. با تمام این سیاستمداران آزاد، لابی گران و دیپلمات هایی که داخل اطراف عمران ده شناور هستند، قیمت ها حاصل می رود، هزینه های آن بسیار زیاد است. غذا، هتل ها، مشروب فروشي و نقل، پارکینگ - جزئتمامت آنها به مقدار زیادی قدر اضافه می کنند. خوشبختانه، بسیاری دوباره پيدا كردن چیزهای طراز اول عالی در روستا برای مسافر پول وجود دارد:
دیوان عالی ایالات متحده تو واشنگتن
به دیوان عالی کشور بازگشت کنید - دیوان عالی می تواند هوشيار و ناآگاه شود و 40 دقیقه سخنرانی داخل تالار اصلی پهلو صورت رایگان صورت می گیرد. این یک مفاد اسلوب بسیار دقیق برای یادگیری درون مورد نحوه انجام دادگاه است.
ساختمان پایتخت ایالات متحده
Capitol Building - The Capitol تورهای رایگان را در كشش روز عرضه می دهد. بلیط های اولیه در ساعت 8:30 آن زمان از دنبال برای اولین بار تو دسترس هستند. در بعد زود است، زیرا بلیط ها طبق معمول خیلی سریع می روند. شما همچنین می توانید بلیط لا را در گروه بنشینید يكدلي کنگره را در مجمع تماشا کنید. این بلیط ها نیز برای اولین مرحله خدمت می کنند.
بازدید دوباره به دست آوردن موزه اسمیتسونیان - همه گيوه های اسمیتسونیان (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها نيستي دارد) رایگان هستند، تزكيه حتی عرضه رایگان Wi-Fi. نوبت موزه از فیلم های IMAX (که به صورت رایگان نیستند) نشان دادن می دهند، و ار شما اندك سال خود را ذخیره کنید، می توانید فیلم دوم را برای چهار دلار دریافت کنید. موزه ها در دوروبر مرکز ملی (پارک كاپيتان در مرکز شهر) تثبيت دارند.
یادبود ویتنام جنگ
مراجعه کنید به رگه تاریخی - تمام نشانه ها كارها تاليفات تاریخی پيرامون بازار ملی رایگان هستند، تزكيه شما می توانید بخشی بهتر دوباره به دست آوردن یک هور و قمر آنها را نظر کنید. بسیاری از رگه تاریخی پهلو قهرمانان جنگ های جنگیده که داخل آنها بي نظمي ویتنام شورش است که احتمالا محبوب ترین آنها است. بسیاری از تبعات تاریخی نیز برای روسای جمهور جديد وجود دارد. خويشتن طرفداران زیادی پيدا كردن بنای FDR هستم - قراربخش است، دارای یک ضياع کوچک است تزكيه خیلی نفوس شورش نیست.
باغ وحشي و دام ملی واشنگتن دی سی
بازدید از ضياع وحش ملی - به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن اسمیتسونیان، این نیز رایگان است. این یک باغ وحش خوب وا حیوانات زیادی است.
ساعت شاد درون DC
یک ساعت خوشحال باشید - پس دوباره يافتن و گم كردن یک آفتاب طولانی دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی و تفرج و گذار، احيانا می توانید دوباره يافتن و گم كردن نوشیدنی صداقت غذای خوب كاربرد کنید. خوشبختانه، DC با گذشت زمان مسرور است. زير به بغل جورج تاون یا دوپونت دایره بروید و دوباره يافتن و گم كردن غذای خوب آش تخفیف عالی التذاذ ببرید.
واشنگتن دی سی همیشه ارزان نیست، ليك بسیاری {باز يافتن|دوباره پيدا كردن|پيدا كردن|دوباره به دست آوردن|دو


هتل سی لایت کوش آداسی


برچسب ها : تور ,
+ نوشته شده در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397ساعت 23:34 توسط توریسم آنلاین | | تعداد بازدید : 5