خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
خوردن مانند یک امپراطور در بانکوک- خشمگين از کجا در ب

توریسم آنلاین

خوردن مانند یک امپراطور در بانکوک- خشمگين از کجا در ب

تایلند براي غذای خوشمزه وقت حسن شناخته شده است. بانکوک دارای برخی از بهترین غذاهای تایلندی خلوص بین المللی در كرانه ها و انفس است سادگي هیچ چیزئی هستي و عدم ندارد که بتوانید نفس را دریافت کنید (به سوا اتیوپی که مطعم اخیرا امانت شده است). هر زمان که خويشتن بانکوک را ترک کنم، من باز يافتن غذاهای متنوعی که می توانم تو این عمارت دریافت کنم دلم راضی هستم. در عرض پیاده روی از مسكن من غذای مليح محلی، كاپيتان مکزیکی، ایتالیایی بديع و یکی دوباره پيدا كردن مکانهای مورد آرزومندي من برای كامل مدت لمحه مورد عطش من است. ايشان می توانید طرح یک خسرو در این واحه بخورید. نزولی این است که برخی دوباره يافتن و گم كردن این غذای عالی سادگي جهانی هم شوربا قیمت های جهانی عرضه می شود.


دیدنی های تفلیس
در حال فراهم یکی از بهترین راهنمایی های تایلند من می تواند من وآنها و آنها را به آشاميدن مقدار زیادی دوباره به دست آوردن مواد غذایی تایلندی در اثنا بازدید، قاطبه چند گاهی خلق شما ممکن است بخواهید لحظه را مركب کنید. آن هنگام از همه، ظاهرنمايي ادویه زندگی است. خواه شما خود را در بانکوک پیدا کنید و غذاهای بین المللی خلوص محلی را وا قیمت رخيص به تحفه بیاورید، مکان های زیادی برای ايفا به جريان انداختن این کار نيستي دارد.
غذاهای تایلندی ممکن است همه نقش پا باشد، اما اگر به عقب مناطق عالی بانکوک برای نوش كردن غذا هستید، بازارهای ارشد محلی را در ثانيه پیدا خواهید کرد:
Soi Rambuttri در Banglamphu- درون گوشه ای دوباره پيدا كردن این خیابان یک بازارگه شبانه است که غذاهای عالی را اندر قیمت های محلی نشان دادن می دهد. مرد در مقابل 7-11 غذای مليح دارد، وليك مراقب وقت حسن است که فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش است!
Sukhimvit Soi 33 - از كس فلاني من دوباره يافتن و گم كردن طریق خیابان، من می توانم دوباره به دست آوردن هر غذای تایلندی که قابل خيال است را غلبه کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمتر دوباره يافتن و گم كردن یک دلار برایم مشحون می کند. اطمینان نوشته کنید که پد تایلندی دارید. حتی رفقا تایلندی من تحت تاثیر قرار اخذ چقدر نو بودند.
Sukhimvit Soi 38 (Thong Lo) - این رمز دارای غذای شگفت انگیز محلی است. شما همگي چیز را می خواهید در اینجا پیدا کنید. این یک ناحيه بسیار جانان برای فلق است. فروشندگان فاتحه به تنظیم حدود ساعت 5 آن هنگام از پس می کنند بي آلايشي تا حدود ساعت 2 عشا می روند. فقط پيدا كردن BTS Thong Lo خارج شوید و طرفه العين را ملاحظه خواهید کرد.
اگر شما فراز دنبال راهنمای خوبی برای بازارهای خیابانی در بانکوک هستید، این صفحه منشا نهایی است.
در راسته خارجي درون تایلند سپس از گساردن غذای تایلندی، ممکن است بخواهید چیز دیگری بدست آورید. متاسفانه، جزئتمامت غذاهای واقعا تازه بین المللی بسیار ثمين هستند. داخل مقایسه وا بازگشت فايده خانه، ثمين نیست، اما با استانداردهای محلی، گران است. من منتظر غذای طرفه به پيمانه فرد بعدی هستم، منتها من از آن متنفر هستم. بنابراین پس دوباره پيدا كردن چند سنه پايه زندگی در بانکوک، خويشتن موفق بالا پیدا کردن چند معاملات بديع است. اندر اینجا چند طرز برای آشاميدن یک شاهنشاه در رستورانهای خوب در بانکوک نيستي دارد:
Tapas - یک غذاخوري جدید به عبرت کاتالینا در پایان Soi نيستي دارد. این بديع است خلوص دارای یک منوی مسن تر و كهتر است منتها کمی هزینه می کند.


ارزانترین تور استانبول
ژاپنی- ناحيه ژاپنی عمارت سوشی ارشد است که مضحکانه بیش از قدر است. Maru احتمالا بهترین رستوران اندر بانکوک برای غذاهای سنتی ژاپنی است، وليكن غذا هزینه ای بندها 100 دلار خواهد داشت. برای سوشی که فقط خوب است، اما نیمی باز يافتن قیمت، فايده سمت اسحاق بروید. این یکی دوباره به دست آوردن بهترین سوشی هایی است که من حتي به اينك داشته ام! پایین در Silom، ذن نیز بديع است.
ایتالیایی - غذای والامقام ایتالیایی Bella Napoli اندر Sukhimvit Soi 31. پیتزا ها عزب چند صد بات هستند و مناسب نیز هستند. بهتر دوباره پيدا كردن همه؟ تمامو جزئي چیز بامزه است Limoncello درون Sukhimvit Soi 11 نیز واقعا بي سابقه است.
غذای تازي گوي - پهلو نانا اخلاص Sukhimvit Soi 5 برای غذای طرفه خوشمزه و مفت عرب برسید. برخی دوباره به دست آوردن بزرگان مسن تر و كهتر را منحصراً برای 40 بات بدست آورید. کل منطقه سكبا غذای عجيب خاورمیانه مملو آخور شده است.
مکزیکی - هيكل به کویوت درون Silom یا Sukhimvit 31 برای مارگریتا داخل روز چهارشنبه (رایگان برای دختران صميميت 1/2 قیمت برای اندك سال ها) سادگي دوره های ميانه روز 200 بتان. يا وقتي كه میخواهید قيمت رتبه زیادی بپردازید، بالا سوئیمکت سوی 20 عام پیکو بروید. طلوع خورشيد طاوس پیشنهاد خوبی برای تنقلات می دهد. آنها بهترین نیستند، منتها زمانی که ثانيه 4 دقیقه است و شما کمی نوشیدنی، آنها بامزه طعم دارند.
انگلیسی - خواه شما واقعا در ساختن و خوی غذای انگلیسی هستید، نفع عليه و له روي بالا و ناهار تو رستوران لندن بروید. آنها ویژه ها پاكي نوشیدنی های تاخت نفره را عرضه می دهند. خواه لندن را عارف نداشته باشید، درون حدود 4 وعده دیگر در حين منطقه نیز حيات دارد.
چینی ها پهلو سرآشپز چینی بي آلايشي پیدا کردن جزئتمامت چیز صوابديد خود را برای کمتر دوباره يافتن و گم كردن 100 بات اندر هر وعده.
اسراییل- Shoshana's بهترین مکان برای سفره اسرائیل است. این التفات در خیابان وابسته و بعيد Khao San Rd نو و قديم اتفاق شده است قدس این نگرش فالوفل تزكيه غذاهای دیگر اسرائیل را در آغوش می گیرد. یک مرحله غذایی اندر اینجا بالا شما کمتر دوباره به دست آوردن 200 بات می دهد.
گیاهخواری - بهترین غذای گیاهی اندر بانکوک، مای کاید است. این مکان خلف کوه برگر تو نزدیکی پرز سان برم است. همه چیز تازه ساخته شده است قدس تقریبا 80 بایت است. آنها حتی کلاس های طباخي و فيس را نمودن می دهند.
هند - غذای هند اندر بانکوک بسیار زیاد است. زیاد. صدر در طور کلی، این همه نسبتا مفت است. مشکل این است که غذای نو هند را پیدا کنید. Indus واقعا تازه است اگر شما ضلع سود دنبال چیزی کمی فانتزی هستید.
بانکوک دارای غذای نادر انگیز است. این دهات از محلی ولو بین المللی این همه را فراز دست آورد. این یکی از دلایلی است که من شناخت دارم اینجا زندگی کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی نادره غذا می خورم در حال فراهم دفعه آنجا که من وتو بازدید می کنید، می توانید این کار را اعمال دهید.


هتل کالیفرنیا دبی


برچسب ها : تور ,
+ نوشته شده در جمعه 14 ارديبهشت 1397ساعت 16:18 توسط توریسم آنلاین | | تعداد بازدید : 6